INFORMACJA W SPRAWIE CZASOWEGO ZAPRZESTANIA WYKONYWANIA DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ PRZEZ ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY (4220).

Wilkowice, dnia 03.07.2019r.

W SPRAWIE CZASOWEGO ZAPRZESTANIA WYKONYWANIA DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ

PRZEZ ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY (4220).

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Decyzją z dnia 24 czerwca 2019r. wydaną przez Wojewodę Śląskiego, w okresie od dnia 06.07.2019r. do dnia 31.08.2019r. czasowo zaprzestajemy wykonywania działalności leczniczej w Oddziale Neurologicznym naszego Szpitala (kod 4220).

W tym okresie nie zabezpieczamy całodobowo dostępu do lekarza neurologa. Kierowanie więc pacjentów lub zgłoszenie się pacjentów ze schorzeniami o podłożu neurologicznym do naszego Szpitala będzie narażało ich na wydłużenie czasu oczekiwania na udzielenie właściwego świadczenia zdrowotnego z powodu konieczności przekierowania do właściwej jednostki udzielającej świadczeń z zakresu neurologii.

Jednocześnie informujemy, że w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, prowadzonym przez Wojewodę Śląskiego, w naszym regionie wykazane są Oddziały Neurologiczne w następujących podmiotach:

-       Szpital Wojewódzki w Bielsku – Białej,

-       Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski w Bielsku – Białej,

-       Szpital Śląski w Cieszynie,

-       Szpital Powiatowy w Pszczynie.

Za utrudnienia przepraszamy.