Zmiana organizacji ruchu pieszego

Wilkowice, dnia 17.07.2020r.

Informujemy, że od dnia 16.07.2020r. rozpoczęła się realizacja kolejnych etapów inwestycji mającej na celu dostosowanie Szpitala do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Jednym z nich jest modernizacja strefy wejścia głównego, która obejmuje roboty związane z:

-    przebudową schodów łączących budynek z drogą wewnętrzną,

-    przebudową wejścia, tj. schodów i tarasu, wymianą drzwi    i zabudową windy dla osób niepełnosprawnych,

-    wykonaniem tarasu rehabilitacyjnego,

-    przebudową traktu pieszego od miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych do wejścia głównego.

Wartość inwestycji to 1.233.820 zł.

Koszty inwestycji współfinansowane są ze środków PFRON oraz ze środków z budżetu Województwa Śląskiego.

W związku z prowadzonymi robotami została zmieniona organizacja ruchu pieszego. Prosimy o kierowanie się do budynku Szpitala zgodnie z INFORMACJAMI.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.