NOWOŚĆ - Szczepienia przeciwko Covid-19 - dodatkowe zapisy tylko dla "Grupy ZERO"

Wilkowice 20.01.2021

Brak wolnych miejsc

Zamówiono 90 szt. szczepionki z dostawą na czwartek 28.01.2021

Może się zdarzyć, że ktoś z zapisanych nie przyszedł i można skorzystać ze szczepienia. Proszę w tej sprawie dzwonić w czwartek od godz. 12.

Szczepienia przeciwko Covid-19

UWAGA !!!  Do poniedziałku 25 stycznia 2021 do godz 9:00 oczekujemy na zapisy pacjentów z grupy
"ZERO" na pierwszą dawkę szczepionki.

Jeżeli zapisze się 90 pacjentów wtedy do godz 12 złożymy zamównienie na 90 szt szczepionki z dostawą na czwartek 28.01.2021.

Natomiast jeżeli nie zgłosi się wymagana liczba 90 pacjentów do jednego zamówienia,  trzeba będzie
zgłosić się do placówek POZ, które zorganizowały punkty szczepień i tam zapisać się do szczepienia.

Proszę obserwować naszą stronę internetową.

Pozostałe informacje dotyczące procedury zapisu na pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 bez zmian jak poniżej.

W związku z umieszczeniem S.P.Z.O.Z Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej  na liście szpitali węzłowych, wyznaczonych przez resort zdrowia do realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko Covid – 19, do dnia 25 stycznia 2021 r. do godz. 9:00 podmioty lecznicze winny nadesłać do nas listy pracowników, którzy chcą się zaszczepić.

Pierwszy etap narodowego programu szczepień dotyczy lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarek, położnych, a także personelu administracyjnego i pomocniczego szpitali, niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej oraz aptek.
Każda placówka medyczna, która zdecyduje się na udział w programie, powinna wysłać na adres:
szczepienia@szpital-kolejowy.com  zbiorczą listę pracowników wg załączonego wzoru. W zestawieniu musi znaleźć się: imię nazwisko, informacja czy jest to pracownik medyczny, czy nie, a także numer PESEL oraz informacja, czy dana osoba jest ozdrowieńcem, czy nie jest.

W e-mailu prosimy o podanie również numeru kontaktowego do osoby odpowiedzialnej za koordynację szczepień z ramienia placówki w celu skontaktowania się i ustalenia dokładnego terminu.

W załączniku lista osób chętnych do szczepienia:

Lista chętnych do zaszczepienia:   lista_COVID-19

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:   Zgoda

Wraz z listą należy przysłać zeskanowaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Uwaga: Listę przesłać w formacie edytowalnym - NIE PDF