ZASADY ODWIEDZIN w SZPITALU od 07.03.2022r.

Wilkowice, 28.02.2022 r.

AKTUALIZACJA na dzień 28.02.2022 r.

KOMUNIKATÓW (z dnia 29.10.2022 r., z dnia 28.02.2022 r.)
 dotyczących ograniczenia odwiedzin w Szpitalu

Informuję, że Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej od 07.03.2022 r. umożliwia odwiedzanie Pacjentów leczonych w Szpitalu, na poniższych zasadach.

Odwiedziny możliwe są po wcześniejszym telefonicznych (kontakt z wyznaczoną osobą w danym Oddziale) ustaleniu dnia i godziny odwiedzin.

Pacjenta odwiedza tylko 1 osoba.

Czas odwiedzin – do 15 minut.

Warunkiem odwiedzin jest założenie przy wejściu do Szpitala i pozostawanie
w niej do końca odwiedzin, to jest do wyjścia ze Szpitala nowej maski N95(FFP2).

Odwiedzający musze pamiętać również o dezynfekcji rąk przed wejściem na teren Szpitala, a także przy kontakcie z pacjentem oraz po dotknięciu wspólnych powierzchni dotykowych.

Uprasza się odwiedzających, aby w przypadku wystąpienia objawów chorobowych, w tym podwyższonej temperatury lub bólu gardła, nowo występującego kaszlu, zapalenia krtani, objawów kataru, w tym zapalenia zatok czy objawów ze strony przewodu pokarmowego (wymioty, biegunka) wstrzymali się z odwiedzinami do czasu wyzdrowienia lub wyjaśnili swój status epidemiologiczny przez wykonanie testu antygenowego na obecność wirusa Covid-19.

Załącznik:   20220302