Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu- dyżury lekarskie neurologiczne

OGŁOSZENIE O ROZSTRZGNIĘCIU KONKURSU OFERT
NA ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE

(Postępowanie ZP – 4240 – 1/2017)

SP ZOZ Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej ogłasza, że został rozstrzygnięty konkurs ofert na udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne z zakresu: dyżurów lekarskich – łączonych – dla Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym, Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej, Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej oraz Izby Przyjęć SP ZOZ Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej, pełnionych przez lekarza specjalistę w dziedzinie neurologii  lub lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii lub lekarza specjalistę w dziedzinie chorób wewnętrznych (również IO), lub lekarza w trakcie specjalizacji w jednej z wyżej wymienionych dziedzin”.

W wyniku postępowania konkursowego została wybrana oferta złożona przez:

Indywidualna Praktyka Lekarska

Lek. Bartosz Magnuszewski