Zaproszenie do złożenia oferty na dzierżawę powierzchni pod montaż, uruchomienie i eksploatację systemu płatnej telewizji szpitalnej na terenie SP ZOZ Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej

Wilkowice, 09.11.2022r.

UWAGA: OGŁOSZENIE PO ZMIANACH DOSTĘPNE POD LINKIEM

LINK

ZAPROSZENIE  DO  ZŁOŻENIA  OFERTY

Zamawiający – SP ZOZ Szpital Kolejowy w Wilkowicach – Bystrej zaprasza do składnia ofert na  dzierżawę powierzchni pod montaż, uruchomienie  i eksploatację systemu płatnej telewizji szpitalnej na terenie SP ZOZ Szpitala kolejowego w Wilkowicach-Bystrej.

System telewizji szpitalnej obejmie 53 (+/-5) sale pacjentów w SP ZOZ Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej

1)      System telewizji szpitalnej (STS):

a)      instalacja antenowa i zasilająca,

b)      wyposażenie w min. 32”  telewizory LED w ilości 53 szt. (+/-5) wraz z pilotami oraz atestem CE,

c)      stelaże do zawieszania odbiorników, umożliwiające obrót odbiornika w osi poziomej/pionowej posiadające atest i aprobatę techniczną,

d)     jeden 50”  telewizor LED wyświetlający nieodpłatnie darmowe programy oraz informacje dotyczące działalności Zamawiającego w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.

e)      wpłatomaty multimedialne z ekranem dotykowym min 17 cali umożliwiające dokonanie płatności w postaci bilonu, banknotów, kartą płatniczą w systemie PayPass, płatność przelewem online z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub urządzenia mobilnego np. telefon, tablet w tym  płatność metodą BLIK. Wykonawca jest zobowiązany zorganizować łącze internetowe we własnym zakresie.

f)       okablowanie urządzeń niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemu,

g)      System ma umożliwiać dostęp do min 20 kanałów polskojęzycznych, w tym obowiązkowo następujących programów telewizyjnych :TVP1, TVP 2, Polsat, TVN  i kanałów telewizyjnych o różnorodnej tematyce.

Oferty należy złożyć w SP ZOZ Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej, ul. Żywiecka 19,

43-365 Wilkowice w Sekretariacie do dnia  25.11.2022 r. do godz. 9°°

Szczegóły w załączniku do pobrania:

Załącznik:    20221109