Zasady odwiedzin w Szpitalu od 28.02.2022r.

Zasady odwiedzin w Szpitalu od 28.02.2022r.

Aktualizacja na dzień 28.02.2022 r.
Komunikatów (z dnia 29.10.2022 r., z dnia 28.02.2022 r.) dotyczących ograniczenia odwiedzin w Szpitalu.
Informuję, że Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej od 07.03.2022 r. umożliwia odwiedzanie Pacjentów leczonych w Szpitalu, na poniższych zasadach.
Odwiedziny możliwe są po wcześniejszym telefonicznych (kontakt z wyznaczoną osobą w danym Oddziale) ustaleniu dnia i godziny odwiedzin.
Pacjenta odwiedza tylko 1 osoba.
Czas odwiedzin – do 15 minut.
Warunkiem odwiedzin jest założenie przy wejściu do Szpitala i pozostawanie w niej do końca odwiedzin, to jest do wyjścia ze Szpitala nowej maski N95(FFP2).
Odwiedzający musze pamiętać również o dezynfekcji rąk przed wejściem na teren Szpitala, a także przy kontakcie z pacjentem oraz po dotknięciu wspólnych powierzchni dotykowych.
Uprasza się odwiedzających, aby w przypadku wystąpienia objawów chorobowych, w tym podwyższonej temperatury lub bólu gardła, nowo występującego kaszlu, zapalenia krtani, objawów kataru, w tym zapalenia zatok czy objawów ze strony przewodu pokarmowego (wymioty, biegunka) wstrzymali się z odwiedzinami do czasu wyzdrowienia lub wyjaśnili swój status epidemiologiczny przez wykonanie testu antygenowego na obecność wirusa Covid-19.