III Edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego

III Edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, iż oba nasze zadania:

Pula EKO: „Dobra energia – Czyste powietrze – Fotowoltaika w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach” – koszt realizacji zadania 270 000,00 zł.

oraz

Pula REGIO: „Rewitalizacja budynku portierni i budynku technicznego Szpitala Kolejowego w Wilkowicach wraz z wykonaniem zielonego eko-parkingu na 20 miejsc” – koszt realizacji zadania 150 000,00 zł.

biorące udział w III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego, zostały Uchwałą nr 2114/275/VI/2021 Zarządu Województwa Śląskiego z dnia 29.09.2021 r. zatwierdzone do realizacji.

Na liście zadań zatwierdzonych przez Zarząd Województwa Śląskiego do realizacji w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się na 38 zadań na łączną kwotę prawie 10 milionów złotych. Realizowane będzie 8 zadań w puli EKO na łączną kwotę 4.924.152,00 zł, 28 zadań w puli REGIO na łączną kwotę 4.862.402,00 zł w podziale na podregiony.

Wyrażamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wsparli nasze działania i oddali głos na nasze zadania.

Link do wyników III Edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego: