Zmiana organizacji ruchu pieszego

Zmiana organizacji ruchu pieszego

Wilkowice, dnia 17.07.2020r.

Informujemy, że od dnia 16.07.2020r. rozpoczęła się realizacja kolejnych etapów inwestycji mającej na celu dostosowanie Szpitala do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Jednym z nich jest modernizacja strefy wejścia głównego, która obejmuje roboty związane z:
– przebudową schodów łączących budynek z drogą wewnętrzną,
– przebudową wejścia, tj. schodów i tarasu, wymianą drzwi i zabudową windy dla osób niepełnosprawnych,
– wykonaniem tarasu rehabilitacyjnego,
– przebudową traktu pieszego od miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych do wejścia głównego.

Wartość inwestycji to 1.233.820 zł.

Koszty inwestycji współfinansowane są ze środków PFRON oraz ze środków z budżetu Województwa Śląskiego.

W związku z prowadzonymi robotami została zmieniona organizacja ruchu pieszego. Prosimy o kierowanie się do budynku Szpitala zgodnie z INFORMACJAMI.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.