SP ZOZ Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej  jest realizatorem zadania polegającego na wsparciu rozwoju innowacyjnych rozwiązań służących do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie doposażenia podmiotów leczniczych w urządzenia robotyczne do rehabilitacji.

Umowę na realizację zadania podpisano 31.10.2023 r.

W ramach zadania Szpital pozyskał dofinansowanie na zakupów robotów rehabilitacyjnych.

Całkowita wartość zadania: 390 000,00 zł
Dofinansowanie ze środków Budżetu Państwa w ramach Funduszu Medycznego: 390 000,00zł