Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów ochrony p. pożarowej – II etap

Informujemy, że okresie od 16.02.2023r. do 15.11.2023r. w naszym Szpitalu realizowane jest zadanie inwestycyjne p.n.

”Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów ochrony przeciwpożarowej – II etap w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej”

Zadanie uzyskało dofinansowanie ze środków budżetu Województwa Śląskiego

Wartość zadania: 600 000,00 zł.

Dofinansowanie z budżetu Województwa Śląskiego: 599 000,00 zł.
Środki własne Szpitala: 1000,00 zł.

Zadanie obejmujące II etap dostosowania zachodniej klatki schodowej do przepisów przeciwpożarowych jest kolejnym etapem dostosowania Budynku Głównego Szpitala do przepisów przeciwpożarowych.