Informujemy, że okresie od 16.09.2022r. do 20.12.2022r. w naszym Szpitalu zrealizowane zostało zadanie inwestycyjne p.n.

”Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów ochrony p. pożarowej – I etap”

Zadanie uzyskało dofinansowanie ze środków budżetu Województwa Śląskiego

Wartość zadania: 310 000,00 zł.

Dofinansowanie z budżetu Województwa Śląskiego: 309 487,00 zł.
Środki własne Szpitala: 513,00 zł.

Ze względu na konieczność wykonania dostosowania obiektu szpitala do wymogów p. pożarowych, konieczne jest zrealizowanie kolejnego etapu, dotyczącego zachodniej klatki schodowej. Zadanie jest kontynuacją dostosowania Budynku Głównego Szpitala do przepisów p. pożarowych.