Zakup Automatycznej myjni do endoskopów na potrzeby Pracowni Endoskopowej SP ZOZ Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej

Informujemy, że okresie VII-X 2019r. w naszym Szpitalu zrealizowane zostało zadanie inwestycyjne p.n.

„Zakup automatycznej myjni do endoskopów na potrzeby Pracowni Endoskopowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Kolejowego w Wilkowicach- Bystrej”

Wartość zadania: 100 000,00 zł.

Dofinansowanie z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego: 99 830,00 zł.
Środki własne Szpitala: 170,00 zł.

Zakup nowej automatycznej myjni do endoskopów pozwoli na zwiększenie liczby badań endoskopowych wykonywanych przez Pracownię Endoskopową. Zmniejszy ryzyko zakażeń szpitalnych. Wpłynie na dostępność i jakość świadczeń.